دربــاره مــا


مجموعه ما از سال 1382 در خصوص تولید نرم افزارهای هتل داری فعالیت خود را آغاز نمود و موفق به مکانیزه نمودن بیش از 40 هتل چهار و پنج ستاره در ایران شد .

با توجه به سابقه موفق خود در نرم افزار هتل داری ، تصمیم گرفتیم این بار کار خود را در مکانیزه ساختن ( به معنای واقعی و مدرن ) صنعت رستوران و کافه جلو ببریم .

طی دو سال گذشته نقاط ضعف کافه ها و رستورانها را بررسی کرده و برای رفع مشکلات مربوط، راه کارهای نرم افزاری مناسب را در نرم افزار، پیاده سازی کردیم .

بنابر این دیدگاه ما در تولید نرم افزار فقط ابزاری برای انجام موارد ابتدایی از جمله ثبت سفارش و تسویه حساب و ... نبوده و سعی کرده ایم بتوانیم راهکارهایی جهت

بهبود فرایندها و مشکلات و نیز افزایش درآمد و کاهش هزینه ها ی کافه / رستوران داشته باشیم و در این مورد نیز در نمونه های اجرایی شده در مشتریان به نتایج بسیار مثبتی رسیده ایم .

بدیهی است نرم افزار فقط ابزاری برای مکانیزه کردن فرایند های موجود در کافه و رستوران میباشد و این که تا چه میزان باعث بوجود آمدن بهبود در درآمد زایی ، کنترل و بهبود فرایندها شود

مستلزم پذیرش تغییر در روالهای موجود ، ارتباط نزدیک و تعامل با همکاران ما و دریافت ایده ها ، نظرات ،پیشنهاد ها و سایر نیاز های نرم افزاری شما میباشد .

در پیاده سازی نرم افزار سعی شده است همه نیازهای کاربران ( صندوقدار ، تحویل دار ، مدیر ، حسابدار و ... ) با دیدگاه هایی مدرن و متفاوت از نرم افزارهای موجود در بازار پوشش داده شود .

بنابراین اگر قصد استفاده از یک سیستم مدرن جهت تغییر روالهای موجود در جهت کنترل هزینه ها و افزایش درآمد خود میباشد ، چنکارد انتخاب مناسبی میباشد.