استفاده از هوش مصنوعی در چــنکارد

نرم افزار چـــنکارد

ثبت نام رایگان ورود

با استفاده از موتور هوش مصنوعی استفاده شده در چــنکارد ، سیستم به صورت خودکار پیشنهادهایی را جهت افزایش درآمد ، کاهش هزینه ها و... به مدیر پیشنهاد میدهد.

در چـــنکارد با رعایت پیشنهادهای سیستم هوش مصنوعی،میتوانید هزینه هارا کاهش داده و درآمد خود را افزایش دهید

یکی از مشکلات کافه و رستورانها ، پیشبینی لیست آماده سازی روز بعد میباشد ، موتور هوش مصنوعی چنکارد این مشکل را برای شما حل کرده است
  • هوش مصنوعی چنکارد ، پیشنهاد حذف منو هایی که بر اساس الگوریتم ها ، باید حذف شوند را به شما اطلاع میدهد. .
  • هوش مصنوعی چــنکارد،منوهایی که امکان افزایش قیمت دارند و افزایش قیمت آنها بیشترین تاثیر را در افزایش درآمد شما دارد به شما پیشنهاد میدهد.
  • هوش مصنوعی چــنکارد ، لیست آماده سازی روزهای آتی را به شما پیشنهاد میدهد ، بنابر این شما میتوانید هزینه های خود را تا حد زیادی مدیریت نمایید.
  • هوش مصنوعی چــنکارد ، با بررسی رفتار کاربران ، تعداد حذفی ها و ... به شما امکان کنترل بیشتر کارکنان را داده وهر گونه سوء استفاده احتمالی را گزارش میدهد .

امکانات ویژه چـــنکارد برای کسب و کار شما

امکانات ویژه ای که کسب و کار شما را متحول می سازند.

مدیریت آنلاین کاربران

امکان دسترسی صاحبان و مدیران کسب و کار به راحتی به انواع گزارش هاو کنترل فعالیت صندوقدار، سالن کار،تحویل دار ، پیک ،آشپز ، باریستا ، حسابدار ، تنخواه گردان ، انباردار و... را فراهم میکند.

دسترسی ها و تنظیمات

دسترسی به امکانات و تنظیمات کاربردی چـــنکارد ، با هدف ساده سازی و پوشش دهی به نیازهای مختلف شما

حمایت از کاربران

چـــنکارد ، حامی شما در مسیر توسعه فعالیت های تجاری می باشد. در نظر گرفتن نیازهای متنوع کسب و کارها، در کنار پشتیبانی کامل