مجموعه نرم افزارهای مدیریت کافه و رستوران

مدیریت یکپارچه با استفاده از سیستم های فروش ، انبارداری ، کاست کنترل و حسابداری

ثبت نام رایگان
تماس با 28421475 021

تحولی نو، در نرم افزار مدیریت کافه و رستوران و مدیریت کسب و کار

مدیریت کافه و رستوران ابری

مدیریت کافه و رستوران ابری

نرم افزار چنکـــارد با تکنولوژی نوین رایانش ابری طراحی شده، و بر این اساس کلیه امکانات و نیازمندیهای مالی و مدیریت کافه و رستوران شما را با کمترین هزینه و به صورت آنلاین در اختیارتان می گذارد.
هر زمان، هر مکان، هر دستگاه

هر زمان، هر مکان، هر کجا

ماهیت آنلاین نرم افزار چنکـــارد، دسترسی ۲۴‍ ساعته، از هر نقطه ای و با هر دستگاهی را برای شما فراهم می سازد. به راحتی با تبلت و یا گوشی تلفن همراه خود به چنکـــارد متصل شوید.
تعرفه پایین

تعرفه پایین و منعطف

ایده قیمت گذاری نرم افزار چنکـــارد بر اساس روال بین المللی سرویس های ابری می باشد. تعرفه پایین و منعطف، از مهم ترین ویژگیهای یک نرم افزار ابری و آنلاین محسوب می گردد.
بدون نصب و راه اندازی

بدون نیاز به نصب و راه اندازی

برای استفاده از نرم افزار چنکـــارد، نیازی به قفل نرم افزاری مرسوم و طی مراحل پیچیده نیست، راحت و بدون نصب و تنها از طریق اتصال به اینترنت از کلیه امکانات بهره مند شوید.
بروز رسانی خودکار

بروز رسانی خودکار

ما همواره در حال توسعه و افزایش امکانات چنکـــارد هستیم. نسخه های جدید و کلیه بروزرسانی ها، رایگان و کاملا اتوماتیک انجام و بر روی حساب کاربران شما اعمال می گردد.
مدیریت همزمان چند کسب و کار

مدیریت همزمان همه شعبه ها

شما می توانید همزمان چند کسب و کار را با چنکـــارد مدیریت کنید، همچنین با یکبار پرداخت هزینه، کاربران مختلف و متعدد را با تعیین سطوح دسترسی، به سرویس دعوت نمایید.

چنکـــارد، یک نرم افزار مدیریت کافه و رستوران آنلاین، ابری و تحت وب، با قابلیت نصب بر روی سیستم های شما است. شما می توانید با کاهش هزینه و افزایش درامد و افزایش کنترل ، کسب و کار خود را مدیریت کنید.

بیش از
کاربر
بیش از
کافه و رستوران
بیش از
ثبت سفارش و صدور سند